Anker Soundcore Life Q30 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0

Anker Soundcore Life Q30 ile birlikte kulak üstü kulaklık modelleri arasından yüksek kalitesi ve kullanım rahatlığı ile sıyrılıyor. Ayrıca uygulaması sayesinde de kişiselleştirme yapabiliyorsunuz. Üç farklı aktif gürültü engelleme özelliği modu sayesinde hem iç hem de dış ortamlarda yüksek performanslı bir kullanım sağlıyor.

Sevdiklerimiz

 • Kullanım rahatlığı
 • Uzun kullanım süresi

Sevmediklerimiz

 • Yok

Teknik Özellikleri

 • Bağlantı Tipi: Kablosuz
 • Empedans: 16 Ohm
 • Mikrofon: Var
 • Uzaktan Kumanda: Var
 • Sürücü Çapı: 40 mm
 • Kullanım Mesafesi: 15 m
 • Kullanım Süresi (Genel): 60 saat
 • Ses Çıkışı: Stereo
Anker Soundcore Life Q30 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Anker Soundcore Life Q30 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Tasarım

Anker Soundcore Life Q30 modeli o kadar iyi bir tasarıma ve yapıya sahip ki ne çok sıkı ne de çok gevşek duruyor. Bu sayede kulaklığı uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Kulaklığı istediğiniz şekilde ayarlayabildiğinizden her kafa yapısına oldukça uygun. Soundcore Liberty Q30’da kullanılan yumuşak yastıklar sayesinde kulaklarınızın rahat etmesi sağlanıyor.

Ayrıca katlanabilir yapısı sayesinde yerden tasarruf etmenizi sağlarken sadece 263 gramlık ağırlığıyla taşımanızı da kolaylaştırıyor. Batarya testlerimizde 64 saatten fazla bir kullanım süresi elde ettik. Aktif gürültü engelleme modunda 32 saate yakın bir kullanım süresi sunarken tekrardan şarj etmemiz ise USB-C girişi sayesinde 1 saat 45 dakika kadar sürüyor.

Seyahat ederken böyle bir sorunla karşılaşırsanız Anker Soundcore Liberty Q30, hızlı şarj özelliği sayesinde 5 dakika kadar bir kısa sürede 4 saatlik bir kullanım süresi kazandırıyor.

Özellikler

Anker Soundcore Liberty Q30, aynı anda iki cihaz ile eşleştirilebilme özelliğine sahip. Sol kulaklıkta bulunan güç butonuna bastığınızda eşleştirme moduna giriyor. Ayrıca NFC özelliği sayesinde buton ile uğraşmadan da direkt olarak bağlayabilirsiniz. Sağ kulaklıkta ise 3 adet buton bulunuyor. Bir sonraki parçaya geçme, öncekine geri gelme, müzik oynatma/duraklatma, arama yanıtlama/reddetme, sesli asistan aktif haline getirme gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

Ses Kalitesi

Soundcore Liberty Q30’da güçlü bas sesleri duymanız mümkün. Yine de düşük frekanslı sesler bazen çok durgun gelebiliyor. Vokaller ve enstrüman sesleri çok ince değil tam aksine sıcak ve yumuşak tonlara sahip. Uygulaması sayesinde de kişisel ayarlar yapabilir, kendinize ait farklı farklı profiller oluşturabilir, ya da halihazırda bulunan 20 hazır profilden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz.

Anker Soundcore Life Q30 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Anker Soundcore Life Q30 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Sonuç

Anker’in Soundcore Liberty Q30 modeli piyasada gerçekten fiyatını hak eden nadir kulaklık modellerinden sadece biri. Her ne kadar fiyatı herkese hitap etmese de bu fiyat aralığında bir bütçeye sahip kişilere Anker Soundcore Liberty Q30 kesinlikle önerebileceğimiz bir model. Kullanım rahatlığı, uzun kullanım süresi, yüksek performanslı ses kalitesi, yanında gelen taşıma çantası ile beraber gerçekten vereceğiniz fiyatı hak eden bir kulaklık modeli olacaktır.

Anker Soundcore Life Q30 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0