Logitech G533 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0

Logitech G533 modeli rakipleriyle yarışacak derecede iyi. Oldukça sade tasarıma sahip olan G533 eski modellerinden farklı olarak çok daha ince ve şık detaylara sahip.

Sevdiklerimiz

 • Ses kalitesi
 • Mikrofon kalitesi
 • Kullanım rahatlığı

Sevmediklerimiz

 • Yok

Teknik Özellikleri

 • Ses Çıkışı: 7.1 DTS Headphone: X
 • Diğer Kablosuz Türü: USB Verici
 • Kullanım Mesafesi: 15 metre
 • Bağlantı Tipi: Kablosuz
 • Mikrofon: Var
 • Şarj Tipi: USB
 • Mikrofon Özelliği: Gürültü Engelleyici Mikrofon
Logitech G533 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Logitech G533 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Tasarım

Logitech G533 modeli profesyonel bir görünüme sahip. Fotoğraflarda göründüğünden çok daha fazla detaylara sahip olan G533’ün kafa bandı esnek ve mikrofonu içe kıvrılabilir. G533 kulak üstü kulaklık modelini biz günlük kullanım olarak çok başarılı bulduk. Logitech’in sahip olduğu en iyi tasarımlı kulaklıklardan biri diyebiliriz. G533’ün mikrofonu bir oyuncu için ideal fakat G633 modelindeki gibi tamamen yerleşik değil.

G533, 633 ve 933 modellerinden çok daha iyi bir yapıya sahip. Daha büyük ancak daha hafif ve kullanımı daha rahat. Plastik yapısı bile yüksek kaliteli gözüküyor. G533’ün kontrollerine gelecek olursak, bir güç butonu, ses tekerleği, şarj için mikro USB girişi ve tek bir “G” tuşu bulunuyor. Bu “G” tuşu ile de mikrofonu sessize alabilir aynı zamanda sesini açabilirsiniz. Bu tuş, mikrofonu yukarıya kaldırdığınızda otomatik olarak sessize aldığı için biraz gereksiz kalıyor. Biz bu “G” tuşunu önce sanal çevresel ses modunu açması için kullandık, daha sonra ise ekolayzer ayarlarında geçiş yapmak için kullandık.

Az önce de söylediğimiz gibi G533’ün mikrofonu G633 ve G933 ile yarışamaz fakat esnekliği ve kıvrılabilir yapısıyla oldukça benzer. Mikrofonun üzerinde sessizde olduğunu anlayabileceğiniz bir LED bulunuyor.

Performans

G533, G633 ve G933 ile aynı sürücüleri kullandığından birbirlerine oldukça benzer ses kalitesine sahip. G533 sadece sanal çevresel ses konusunda bazen yetersiz kalabiliyor. Sesler dengeli ve iyi karışmış olduğundan kullanım sırasında oldukça keyif veriyor. G533’ün en iyi wireless kulak üstü kulaklık modellerinden biri diyebiliriz.

Logitech G533 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Logitech G533 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Sonuç

Eğer bilgisayarınız için wireless kulaklık arıyorsanız Logitech G533 size önerebileceğimiz en iyi kulaklıklardan biri olacaktır. G933’e göre daha düşük bir ses kalitesine sahip olmasına rağmen G533 modeli çok daha şık, rahat, kullanışlı ve uygun fiyatlı. Steelseries Arctis 7 modeli ile karşılaştırdığımızda Arctis 7 daha rahat olsa da G533 modeli ses kalitesi konusunda daha başarılı.

Logitech G533’ü satın alma planınız varsa konsol veya telefon bağlantısı bulunmadığını unutmamanız gerekir. Arctis 7 ve G933 modelleri ise her iki cihazı da desteklemekte. Eğer sadece oyunlarda kullanacağınız rahat, şık ve kullanışlı bir kulaklık arıyorsanız Logitech G533’ü satın alabilirsiniz, ama eğer her cihazda kullanabileceğiniz bir kulaklık arıyorsanız G533 ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır.

Logitech G533 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0