Logitech H600 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0

Logitech’in H600 modeli piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı olan kablosuz kulaklık modellerinden biri. Kablo derdi olmadan özgürce kullanabilmeniz büyük bir avantaj. Küçük bir USB ile bilgisayarınıza kolayca bağlayabilirsiniz.

Sevdiklerimiz

 • Fiyat/performans
 • Mikrofon

Sevmediklerimiz

 • Tasarım

Teknik Özellikleri

 • Ses Çıkışı: Stereo
 • Mikrofon: Var
 • Bağlantı Tipi: Kablosuz
 • Hassasiyet: 102 dB
 • Uzaktan Kumanda: Var
 • Kullanım Mesafesi: 10 metre
 • Frekans (Düşük): 40 Hz
 • Frekans (Yüksek): 10 kHz
 • Empedans: 32 Ohm
Logitech H600 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Logitech H600 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Tasarım

Logitech’in bu modeli simsiyah bir renkte satışa sunuldu. Ek olarak kulaklığın sağ ve sol tarafında ise mavi bir daire şekli bulunuyor. 250 gramlık ağırlığıyla oldukça hafif olan bu model uzun süreli kullanımlarda bile sorun yaratmıyor. Kulaklığı kafanıza göre en iyi şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Kulaklıkta bulunan yumuşak sünger kaplamalar sayesinde de konforunuz iki kat artıyor.

H600, üzerinde bir mikrofon da bulunduruyor. Bu mikrofonu istediğiniz zaman katlayabiliyorsunuz. Bu da kullanmadığınız zamanlarda sizi rahatsız etmeyeceği anlamına geliyor. Paketin içerisinden çıkan USB sayesinde de kulaklığı kablosuz olarak kullanabiliyorsunuz. USB çok küçük olduğundan kaybetmemek adına dikkat etmekte fayda var.

Özellikleri

Az önce de söylediğimiz gibi USB biraz küçük fakat oldukça kullanışlı. Bilgisayarınıza taktığınızda geri kalanı için endişe etmenize gerek kalmıyor. Her zaman için kullanıma hazır olarak bekliyor. Bu modelin en iyi yanı da kablosuz özelliğinin çok güçlü olması. Kullanım mesafesi 10 metreye kadar çıkıyor.

6 saatlik kullanım süresi sayesinde de uzun süre kullanabilirsiniz. USB kablo ile sağ kulaklık üzerinden bağlantı sağlayarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kablo sayesinde şarj olurken bile kullanımınıza devam edebilirsiniz. H600 modeli bütün MacOS ve Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışıyor.

Ses Kalitesi

Kulaklığı açmak istediğinizde sağ tarafta bulunan butona basmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sessize alma butonu da bulunduğundan istemediğiniz zamanlarda mikrofonu sessize alabilirsiniz. Bu da büyük kolaylık sağlıyor. H600, temiz ve net ses iletimi sağlıyor. Yine sağ kulaklık üzerinden ses artırma/azaltma ayarı yapailirsiniz.

Mikrofonda bulunan gürültü engelleme özelliğinden dolayı görüşme esnasında cızırtılı bir ses iletimi sağlamıyor. Dış gürültüleri de algılamadığından dolayı sesinizin temiz ve net bir şekilde karşı tarafa ulaştığından emin olabilirsiniz.

Logitech H600 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Logitech H600 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

Sonuç

Logitech H600’e genel olarak baktığımızda biraz tasarım olarak rakiplerinin gerisinde kalmış olabilir, ancak gerek ses gerek mikrofon kalitesi ile bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi kablosuz kulak modellerinden biri. Ayrıca katlanabilir yapısı sayesinde de birçok kulaklığın aksine kolayca taşınabilir. Eğer 6 saatlik bir kullanım süresi de bana yeter diyorsanız Logitech H600 sizin için harika bir seçim olacaktır. H600’ü ülkemizde 550 TL ile 570 TL arasında bulabilirsiniz.

Logitech H600 Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi
Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0