Samsung Level Active Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0

Son zamanlarda piyasadaki Bluetooth kulaklık çeşitleri artmaya başlasa da hepsinin kalitesi ve sunduğu performans aynı değil. Sizin de muhtemelen bildiğiniz üzere çok duyduğumuz markaların 100 TL’den başlayan Bluetooth kulaklıklarından birini satın almak mümkün. Ucuz versiyonları basit özellikler sunsa da genellikle suya karşı bir koruma sağlamıyor. Eğer özellikle sporda kullanabileceğiniz bir kulaklık arıyorsanız sizlere Samsung Level Active modelini önerebiliriz.

Sevdiklerimiz

  • Kullanım rahatlığı

Sevmediklerimiz

  • Kullanım süresi az

Teknik Özellikleri

  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Sürücü Çapı: 5 mm
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Kullanım Mesafesi: 10 metre
  • Kullanım Süresi (Genel): 5.5 saat
  • Şarj Tipi: USB
  • Suya Dayanıklılık: Var
Samsung Level Active Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Samsung Level Active Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Tasarım

Samsung yıllardır telefon yaptığından ve bu piyasada bulunduğundan dolayı Samsung Level Active’in suya son derece dayanıklı olması tam da beklediğimiz bir özellik. Sağ ve sol kulaklık birbirine düz ve birbirine karışmasını önleyecek yapıdaki kablo ile bağlanıyor. Sağ kulaklıkta bir mikrofon bulunuyor. Her iki kısım da şık gözüken kıvrımlı yapıya sahip. Kulaklıkların plastik ile kaplı dış yüzeyinin etrafı alüminyum ile kaplı iken üzerinde Level logosu bulunuyor. Sağ kulaklığa basarsanız Level Active’i açma kapama işlemi yapabilirsiniz. Sol kulaklıktaki diski çevirirseniz de mikro USB şarj girişini ortaya çıkartmış oluyorsunuz.

Ses Kalitesi

Samsung Level Active’in ses kalitesi kendisinden daha uygun fiyata alabileceğiniz bir kablolu kulaktan daha iyi değil. Yine de zengin basları ve yüksek sesleri ile müzik dinlemekten keyif alacağınızı düşünüyoruz. Görüşme kalitesi de yeterli, rüzgarlı bir havada olmadığınız sürece karşı taraf ile iletişiminiz oldukça kolay.

Kullanım Süresi

Eğer Samsung Level Active’i spor yaparken kullanmayı düşünüyorsanız Level Active’in 100 mAh’lık bir bataryaya sahip olduğunu unutmamanız gerek. Bu demek oluyor ki Samsung Level Active yaklaşık 5.5 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Tam şarj etmek için de 45 dakika yeterli ama acil ihtiyaçlar için hızlı şarj desteği sayesinde 10 dakikalık şarj ile 1 saat kadar kullanabiliyorsunuz.

Level App

Diğer Bluetooth kulaklıklar gibi Samsung da bir uygulamaya sahip. Level uygulamasını Play Store üzerinden indirebilirsiniz ve böylece kulaklığın kalan kullanım süresini görebilir, aynı zamanda telefonunuza gelecek bildirimleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Samsung Level Active Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Samsung Level Active Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Sonuç

Eğer spor ve egzersiz yaparken kullanmak için bir Bluetooth kulaklık arıyorsanız Samsung Level Active sizin için iyi bir seçim olacaktır. Hem kullanışlı hem de ses kalitesi güzel olan Level Active’in fiyatı 475 TL ile 539 TL arasında değişmekte. Level Active’in tek problemi bataryasının 100 mAh olması olabilir. Keşke tek seferde 5.5 saatten daha fazla bir kullanım süresi sunabilseydi. Eğer bu durum sizin için büyük bir dezavantajise Jaybird X2 modelini size önerebiliriz.

Samsung Level Active Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0