Samsung Level U Pro Kulaklık İncelemesi

Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0

Samsung Level U Pro modeli hafif, suya ve tere dayanıklı bir kablosuz kulaklık modeli. Boynunuza asabileceğiniz modeller arasında en iyi ses kalitesi sunan kulaklıklardan biri kendisi. Her ne kadar ses konusunda başarılı olsa da biraz kalitesiz duruyor. Ayrıca spor yaparken kulağınızdan düşme riski biraz daha yüksek. Bu gibi ufak dezavantajlara rağmen Samsung Level U Pro, kullanıcılarına rahat bir kullanım ve yüksek ses kalitesi sunuyor.

Sevdiklerimiz

  • Kullanım rahatlığı
  • Ses kalitesi

Sevmediklerimiz

  • Kullanım süresi
Samsung Level U Pro Kulaklık İncelemesi
Samsung Level U Pro Kulaklık İncelemesi

Kulaklığın sağ bandı üzerinde bulunan butonlar sayesinde parça oynatma/duraklatma, çağrı yanıtlama/reddetme, ses artırma/azaltma ve parça atlama gibi özellikleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Butonlar iyi yerleştirildiğinden dolayı kolayca ulaşıp kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca kulaklıklarda mıknatıs olduğundan dolayı boynunuza astığınız zaman iki kulaklığı da birbirine yaklaştırırsanız birbirine tutunacaklardır. Bu sayede kulaklıkların boynunuzdan düşme olasılığı neredeyse sıfırlanıyor.

Eğer Samsung bir telefonunuz varsa, Level U Pro Samsung’un UHQ Audio standardını destekliyor. Bu da demek oluyor ki ses kalitesinde yüksek seviyede bir artış elde edebilirsiniz. Ayrıca eğer bir Android cihazla birlikte kulaklığı kullanacaksanız, Level uygulamasını telefonunuza indirerek ayarlamalar yapabilirsiniz. Ekolayzer ayarı da bulunuyor. Level U Pro’nun suya karşı dayanıklı olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Kullanım süresi ile orta seviye seslerde ortalama 9 saat. Bu kullanım süresi bizce biraz az kalıyor.

Performans

Hem Apple hem de Android cihazda Samsung Level U Pro kulaklığı denedik. Bluetooth bağlantısında ufak tefek sorunlar dışında bağlantı problemi her iki işletim sistemine sahip cihazlarla da yaşamadık. Genel olarak Samsung Level U Pro’nun fiyatına da baktığımız zaman aldığımız performans gayet iyi.

Az önce de bahsettiğimiz gibi kulaklıkların sunduğu ses kalitesi yüksek. Dürüst olmak gerekirse, çok da pahalı olmayan bir kulaklıktan çok da fazla bir şey beklemiyoruz fakat yine de Samsung Lev el U Pro bu konuda sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Samsung Level U Pro Kulaklık İncelemesi
Samsung Level U Pro Kulaklık İncelemesi

Sonuç

Bizce Samsung Level U Pro iyi tasarlanmış, kullanımı rahat, hafif ve ses kalitesi yüksek bir kulaklık. Tek dezavantajı biraz kalitesiz gözüküyor olmaları olabilir fakat yine de bu seçim size kalmış.

Samsung Level U Pro Kulaklık İncelemesi
Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0