Sennheiser MX 170 Kulaklık İncelemesi

Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0

Giriş

Öncelikle eğer hala iBuds olarak da bilinen standart iPod kulaklıklarını kullanıyorsanız, ses kalitesinden büyük ödün veriyorsunuz demektir. Lütfen en kısa zamanda o kulaklıklardan kurtulun.

Yerel piyasada farklı bir kulaklık ararken bu güzel görünüşlü ürüne, Sennheiser MX 170’e rastladım; fiyatı 600 Filipin pezosu veya yaklaşık 10-14 Amerikan dolarıydı. İlk başta tereddüt ettim; çünkü o gün aslında SONY marka bir kulaklık bakıyordum. Ama elim bu kulaklıklara gitti; sanki kendimi kontrol edemiyordum. Ürünü hemen satın aldım ve test etmek için evin yolunu tuttum.

Ambalaj

MX 170’in ambalajı basit ve küçük bir plastik kutu. Basitten kastım açılması kolay. Kutunun içinde kulaklıklar ve ürünü koruyan sünger var. Öyle havalı bir kese veya kablo tutucu yok.

Kulaklıklar

Kulaklıkların oldukça uzun (yaklaşık 1,2 metre), simetrik ve Y şeklinde bir kablosu var. Fiş altın kaplma değil ve L şeklinde bir girişi var; aynı zamanda standart 3,5 milimetrelik girişi de var. Bu kulaklıkta kablo kaydırıcı yok. Biraz uyduruk görünüyor, ama size kablonun benim hafif günlük aktivitelerime dayandığını söyleyebilirim.

Ses Kalitesi

MX 170’in ses kalitesi iyi. Bence orta frekanslar berrak, yüksek frekanslar bazen bunaltıcı olabiliyor, ama katlanılamaz değil. Bass biraz örtülü, ama etkili. Kulağınızda bunlar varken hiçbir ritmi kaçırmazsınız. Ürünün temel özelliği bassa dayalı stereo ses.

Neyi sevmedim?

Kablo düğümlenme eğiliminde ve yüksek frekanslar bazen boğucu olabiliyor.

Sonuç

Bana soracak olursanız MX 170’in ses kalitesi fiyatına göre çok iyi. Bu kulaklıkları aldığınıza pişman olmayacaksınız! Eğer kulağınızın içine kadar giren kulakiçi modellerden hazzetmiyorsanız, 15 Amerikan dolarının altında Sennheiser MX 170 sizin için en iyi seçim. Ayrıca bu kulaklıkların 2 yıl garantisi var.

Tekrar ediyorum eğer kulak yolunuzda kulaklık istemiyorsanız ve 20 dolardan fazla harcayarak paranız yoksa, o halde Sennheiser MX 170 tam size göre.

Dinlediğim müzik türleri:

-Alternatif
-RnB
-Pop

Sennheiser MX 170 Kulaklık İncelemesi
Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0