Tronsmart Onyx Ace Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0

İlk Bluetooth kulaklıklar çıktığından bu yana teknoloji oldukça gelişme gösterdi. Gelişen teknoloji ile beraber birçok kulaklık ortaya çıktığından son günlerde bir gerçek kablosuz kulaklık modeli seçmek oldukça zorlaştı. Peki Tronsmart Onyx Ace sizin için iyi bir seçim olabilir mi? Gelin birlikte bakalım.

Sevdiklerimiz

 • Yüksek ses kalitesi
 • Dokunmatik ve sesli kontroller iyi çalışıyor
 • Şarj kutusu kompakt ve iyi tasarlanmış
 • Bluetooth bağlantısı sabit
 • Kullanım süresi uzun

Sevmediklerimiz

 • Farklı boy silikon uçları bulunmuyor
 • Aktif gürültü engelleme özelliği yok

Teknik Özellikleri

 • Bağlantı Tipi: Tam Kablosuz
 • Empedans: 32 Ohm
 • Mikrofon: Var
 • Uzaktan Kumanda: Var
 • Sürücü Çapı: 13 mm
 • Kullanım Mesafesi: 15 m
 • Kullanım Süresi (Genel): 5 saat
 • Ses Çıkışı: Stereo
Tronsmart Onyx Ace Kablosuz Kulaklık İncelemesi
Tronsmart Onyx Ace Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Tasarım

Onyx Ace modeli oldukça kullanışlı bir modele sahip olmasının yanında dokunmatik ve sesli kontrolleri sayesinde fiyat/performans konusundaki başarısını gösteriyor. Rahat tasarımı sayesinde kulağınızı ağrıtmadan saatlerce kullanabileceğiniz bu kulaklık güçlü bir bağlantı da sunuyor. Şarj kutusundan çıkarttığınızda otomatik olarak daha önce eşleştirmiş olduğunuz cihazınızla bağlantı kuruyor.

Şarj kutusu küçük boyutu sayesinde yanınızda taşıyabilmenizi mümkün hale getiriyor. Üzerinde bulunan LED ışık sayesinde de ne zaman şarj etmeye ihtiyacınız olduğunu görebiliyorsunuz.

Ses Kalitesi

Tronsmart Onyx Ace kablosuz kulaklık modeli yüksek ses kalitesi iletmek için tasarlanmış. Her iki kulaklıkta da bulunan iki mikrofon sayesinde sesinizi karşı tarafa temiz bir şekilde iletiyor. Qualcomm çipi sayesinde kulaklık ve cihazınız arasında kesintisiz bir bağlantıya sahip oluyorsunuz. Kulaklıklar 13 mm’lik sürücülere sahip olduğundan ses kalitesi konusunda da başarılı. Hatta rakip kulaklıklarla karşılaştırdığımızda bas konusunda birçoğundan daha iyi olduğunu görüyoruz.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarla beraber kullanıldığında çok daha iyi bir ses kalitesi sunuyor. Bu durum Onyx Ace’in Android cihazlarla çalışmayacağı anlamına gelmiyor fakat iOS cihazlarla daha iyi bir kullanım elde edeceğiniz doğru. Aktif gürültü engelleme özelliğini düşündüğümüzde pasif gürültü engelleme yetersiz gelse de Onyx Ace bu konuda kullanıcıları memnun ediyor. Özellikle çağrı esnasında dış gürültüleri en aza indirgediğinden rahat bir görüşme gerçekleştirebiliyorsunuz.

Özellikler

Onyx Ace’i hem tek hem de çift olarak kullanabilmeniz mümkün. Ayrıca otomatik bağlantısı sayesinde şarj kutusundan çıkartır çıkartmaz cihazınıza bağlanarak büyük bir kolaylık sağlıyor. Bluetooth 5 desteği sayesinde de sabit ve dengeli bir bağlantı sunduğundan Onyx Ace’i uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sesli asistan desteği sayesinde Siri veya Google Asistan’a bağlanarak sesli komutlar verebilirsiniz. Sesli asistan ile çağrı yanıtlayabilir, ses seviyesini ayarlayabilir ya da parça değiştirebilirsiniz.

Şimdiye kadarki testlerimizde elde ettiğimiz sonuçlara göre Tronsmart Onyx Ace’i tek bir şarj ile 5 saate kadar kulllanabilmeniz mümkün. Şarj kutusu ise ek olarak 24 saatlik bir kullanım süresi sağlıyor. Type-C girişi bulunan Onyx Ace’i hızlı şarj desteği sayesinde 15 dakika şarj ederek birkaç saatlik bir kullanım süresi elde edebilirsiniz.

Tronsmart Onyx Ace Kablosuz Kulaklık İncelemesi
Tronsmart Onyx Ace Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Sonuç

Tronsmart Onyx Ace’i gerçek kablosuz kulaklık arayanlar için önerebiliriz. Ses kalitesi, bağlantı kalitesi ve kolay kullanımı sayesinde Onyx Ace’i sizlerin de seveceğini düşünüyoruz. Eğer isterseniz bütün gün rahatlıkla kullanabilirsiniz. Onyx Ace’in diğer sevdiğimiz yanı ise şarj kutusu. Şarj kutusu oldukça küçük ve üzerinde bulunan LED göstergesi birçok kulaklık modelinin önüne geçmesini sağlıyor. Tronsmart Onyx Ace’i ülkemizde 374 TL 413 TL arasındaki bir fiyata bulabilirsiniz.

Tronsmart Onyx Ace Kablosuz Kulaklık İncelemesi
Okuyucu Derecelendirmesi0 Oy
0